Spotkanie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Dziekanowie Leśnym
31.03.2026
Tego dnia odwiedzili nas młodzi ludzie ze Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym by zaprezentować nam swoją Wielkanocną sztukę muzyczno-teatralną. Nie brakowało śmiechów, radosnych okrzyków i aplauzów. Przyjemnie spędziliśmy również wspólne artystyczne warsztaty, podczas których przygotowywaliśmy ozdoby - wielkanocne jajka. Każdy z mieszkańców zabrał wykonane dzieło do swojego pokoju. Teraz pokoje są jeszcze piękniej przyozdobione na święta! Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom oraz wychowawcom za przemile spędzony czas. Każde spotkanie z częścią naszej lokalnej społeczności dodaje skrzydeł.



